MasterChef Fatma Nur Uçar’dan olay itiraf: Gamze’nin günlüğünü okudum!

Milliyet.com.tr
MasterChef Türkiye’nin geçtiğimiz hafta ekrana gelen kısmına, Fatma Parıltı Uçar ile Gamze Tosun ortasında yaşanan tartışma damga vurmuştu. Balkonda oturan ve eleme adayı olmamak için çaba eden Tolga’nın yemeğini pahalandıran ikiliden Fatma Işık, çiğ filiz konulmaması gerektiğini söylerken; Gamze ise koyulacağını tez etmişti. Bunun üzerine Fatma Işık, “Gamze abla Asya’da çalıştım biliyorum” diyerek, hudutlu formda elini korkuluğa vurmuştu. Fatma Ziya’nın reaksiyonları karşısında sessiz kalmayan Gamze ise “Sen hayırdır, niçin elini vuruyorsun? Sen kendine bir gelsene” karşılığını vermişti.

“BUNA TAHAMMÜL ETMEK ZORUNDA MIYIM?”

Gamze, ikazlarına karşın Fatma Ziya’nın reaksiyonunu devam ettirmesi üzerine kulise gitmişti. Gözyaşlarına hakim olamayan yarışmacı, “Şunun ağzının hissesini biri veriyorsa versin. Vermezse çok berbat olacak bak. Buna tahammül etmek zorunda mıyım ben?” açıklamasında bulunmuştu.

“GAMZE SİNSİ BİR YILAN”

Fenomen müsabakaya 27 Kasım Pazar gecesi gerçekleşen elemede veda eden Fatma Işık Uçar, Instagram canlı yayınında Gamze’yi amaç alan şok tabirler kullandı.

Sivri lisanlı yarışmacı, “Gamze’yi neden sevmedin?” sorusuna şu karşılığı verdi:

Aslında bana yakışan şu an yanıt veremeyecek bir beşere laf söylemek değil ancak Gamze çıkınca onunla canlı yayın yapacağım ve ağzıma gelen her şeyi tek tek sayacağım. Gerçi ben yüzüne de söylüyordum lakin burada onunla yayın açıp, söylemek istediğim her şeyi söyleyeceğim. Gamze hayatınızda gördüğünüz en sinsi insan. Yedeklerle birlikte 23 yarışmacıydık. Gamze sinsi bir yılan olduğu için herkesin gerisinden konuşup, yüzüne gülüyor. Ben de buna katlanamadığım için patladım. Yılanlara alerjim olduğu için vedalaşırken Gamze’ye sarılamadım.

“ÇOK MAKUS ŞEYLER YAZMIŞ”

Fatma Parıltı Uçar, takipçileri ısrarla Gamze sorularına devam edince, “Arkadaşlar şu an yaptığım makus bir şeyi size açıklamak istiyorum. Gamze’nin günlüğünü okudum. Bütün yarışmacılar hakkında çok makus şeyler yazmış” itirafında bulundu.

AĞZINI BOZDU!

Öte yandan MasterChef Fatma Parıltı, bir takipçisinin “Gamze’ye çay” diyerek yaptığı espriye, “Gamze’ye çay yok, Gamze b.. içsin” cevabını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir